!!!!

УСІ НОВИНИ. ЯКІ БУЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ДО 11.12.2016 р.І СТОСУЮТЬСЯ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ, ЗНАХОДЯТЬСЯ У ЗАГАЛЬНОМУ РОЗДІЛІ "НОВИНИ"

"105 річниця від дня народження Ярослава Стецька". Урок-конференція

23.01.вчитель історії Микулинецької опорноі школи І-ІІІ ст. Найчук О.О. провела урок-конференцію на тему " Відзначення 105-ї річниці від дня народження керівника ОУН Ярослава Стецька".

Зустріч з волонтерами

04.12.2016 р. учні Микулинецької опорної школи стали учасниками святкового концерту районного БК,присвяченого Дню волонтера та Дню захисника України

День Соборності України

29.01.в Микулинецькому БК відбувся виховний захід "День Соборності та Свободи України", в якому брали участь :аматорський кооектив " Барвінок",студенти 4-го курсу ТВУК,учні Микулинецької опорної ЗОШ І-ІІІ ст.,танцювальний колектив "Перлинка".Були присутні жителі містечка та гості-директор та викладачі Теребовлянського вищого училища культури

«Героїв країна – моя Україна»

З нагоди Дня Збройних сил України в Микулинецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів знову гамірно та цікаво. Відбулися різноманітні захоплюючі заходи.

У 2-Б класі була проведена година громадянськості «Героїв країна – моя Україна», на яку був запрошений учасник бойових дій в зоні АТО Ігор Євгенович Андруньків, житель селища Микулинці. Захід підготували та провели учні 2-Б класу зі своєю наставницею Марією Володимирівною Барладин, який сприяв вихованню почуття патріотизму, розвитку фізичних якостей школярів, створенню міцного класного колективу. Під час його проведення звучали пісні і вірші на патріотичну тематику. Другокласники мали можливість переглянути відеоролик про силу і могутність нашої армії. Особливого піднесеного настрою надали змагання, які відбулися між учнями.

З привітальним словом виступив Ігор Євгенович і побажав миру та спокою кожній родині та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної України. Школярі залюбки потиснули руку герою й побажали Божої опіки у справі захисту рідної землі.

З метою шанобливого ставлення до Батьківщини, гордості за наших захисників пройшли змагання з військово-спортивного багатоборства серед учнів 9-11-х класів під керівництвом вчителя предмету «Захист Вітчизни» Тараса Володимировича Гарматія. Змагання проходили в три етапи: підтягування на високій перекладині, стрільба з пневматичної гвинтівки, стрибки в довжину з місця, неповне розбирання та складання АК-74. Учасники заходу продемонстрували свої знання і вміння, силові та фізичні якості, кмітливість.

За результатами змагань перемогу в загальнокомандному заліку здобули учні 11-А класу, які вибороли головний приз – Кубок школи. На ІІ місці – учні 10 класу, а на третьому – учні 11-Б класу. В індивідуальному заліку: Крупа Назарій (10 клас), Ізбянський Володимир (11-А клас), Цимбалістий Роман (11-А клас).

Свято завершилося, а ми ще раз вітаємо наших юнаків-переможців. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд. Залишайтеся завжди і всюди справжніми лицарями!

 

Надія Дрипка, заступник директора з виховної

роботи Микулинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів

Забави маленьких козаченьків

06.12.2016 р.Класним керівником 2-б кл.Барладин М.В.проведені цікаві змагання між учнями класу з нагоди Дня Збройних сил України.
На цьому заході відбулася зустріч з батьком учня 1-б класу,воїном АТО, Андруньковим Ігорем,який протягом року перебував на Сході країни і був учасником бойових дій.
Тут брали участь також батьки,допомагали дітям в конкурсах,співали пісні,підтримували оплесками.Дякуємо за цікаве дозвілля.

Виставка "Голодомор - геноцид нації"

25 листопада 2016 р.з ініціативи учнівського самоврядування відбувся загальношкільний конкурс композицій ,приурочений вшануванню пам'яті Голодомору 1932-1933 рр.