Вітаємо  переможців  і  призерів

 

ІІ  етапу  Всеукраїнських  учнівських  олімпіад

з  базових навчальних  дисциплін

у  2010-2011н.р.   

 

№ з/п

Прізвище та ім'я учня

Клас

Предмет

Вчитель, що викладає предмет

 

І  місце 

 

 

 

1

Околович Ірина

11 – В

українська мова і література

Топчій Н.Б.

2

Овчаров Богдан

9 – А

математика

Ізбянська В.Є.

3

Шкільна Оксана

11 – А

екологія

Шкільна Г.М.

4

Вольський Віталій

8 – А

трудове навчання

Бадовський В.М.

5

Овчаров Богдан

9 – А

трудове навчання

Горячов В.Є.

6

Дичко Марія

9 – Б

трудове навчання

Дичко О.Ю.

7

Балянт Ярослав

10 – А

трудове навчання

Горячов В.Є.

8

Воловець Марія

10 – Б

трудове навчання

Петрушка С.В.

 

ІІ  місце 

 

 

 

9

Лакома Ірина

8 – Б

українська мова і література

Федишин Г.Б.

10

Шкільна Оксана

11 – А

українська мова і література

Федишин Г.Б.

11

Лакома Ірина

8 – Б

історія

Джамілова Г.І.

12

Турчик Тетяна

9 – Б

географія

Турчик В.І.

13

Шкільна Оксана

11 – А

біологія

Шкільна Г.М.

14

Глад Ольга

8 - В

трудове навчання

Дичко О.Ю.

15

Шкільна Оксана

11 – А

педагогіка і психологія

Яцина А.М.

 

ІІІ  місце

 

 

 

16

Маюк Аліна

10 – Б

українська мова і література

Соколова О.Б.

17

Турчик Тетяна

9 – Б

українська мова і література

Борис О.Т.

18

Горячова Ольга

7 – А

математика

Голубенна Л.П.

19

Глива Уляна

8 – Б

математика

Шубала М.С.

20

Барладин Тарас

10 – Б

математика

Шубала М.С.

21

Шкільна Оксана

11 – А

математика

Ізбянська В.Є.

22

Овчаров Богдан

9 – А

історія

Джамілова Г.І.

23

Туницька Людмила

10 – А

історія

Джамілова Г.І.

24

Маюк Аліна

10 – Б

географія

Барладин К.В.

25

Куриляк Андрій

8 – В

англійська мова

Пастухевич Л.В.

26

Сивак Людмила

9 – А

англійська мова

Пастухевич Л.В.

27

Овчаров Богдан

9 – А

фізика

Марцинюк М.М.

28

Холод Ольга

9 – А

образотворче мистецтво

Черевчук О.В.

29

Худьо Володимир

11 – А

трудове навчання

Бадовський В.М.

30

Гарматій Катерина

9 - Б

правознавство

Осіпчук П.І.