Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, всеукраїнського конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика, міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г. Шевченка у 2016/17 н.р.

 

1.     Дипломи І ступеня:

з хімії:

1.

Бикова Вікторія

8

Сотник Г.В.

    з  трудового навчання:

2.

Самосьонок Вікторія

9

Петрушка С.В.

з біології:

3.

Дільна Вікторія

9

Драгущак Р.Р.

з фізики:

4.

Дільна Вікторія

9

Горячова Г.Д.

з географії:

5.

Куманяк Інна

10

Барладин К.В.

з української мови і літератури:

6.

Захарків Марту

9

Соколова О.Б.

 

Конкурс з української мови ім.П.Яцика

1.

Пристач Яна

7

Федишин Г.Б.

 

 

2.     Дипломи ІІ ступеня:

з української мови і літератури:

1.

Пристач Яна

7

Федишин Г.Б.

з  трудового навчання:

2.

Черевчук Максим

10

Дичко О.Ю.

з фізики:

3.

Вольський Роман

7

Горячова Г.Д.

з математики:

4.

Муринка Денис

11

Ткач Д.М.

з астрономії:

5.

Левандівська Ольга

11

Горячова Г.Д.

з біології:

6.

Зарічанська Надія

9

Драгущак Р.Р.

з правознавства:

7.

Міськів Галину

11

Мартинів О.І.

 

Конкурс з української мови ім.П.Яцика

1.

Погранична Вікторія

6

Борис О.Т.

 

Міжнародний мовно-літературний конкурс ім.Т.Шевченка

2.

Бикова Вікторія

8

Міса Л.М.

 

 

 

 

 

     3.  Дипломи ІІІ ступеня:

з хімії:

1.

Зарічанська Надія

9

Сотник Г.В.

з української мови і літератури:

2.

Гараніна Марта

10

Борис О.Т.

3.

Бикова Вікторія

8

Міса Л.М.

4.

Міськів Галина

11

Соколова О.Б.

з  трудового навчання:

5.

Кузневич Денис

8

Дичко О.Ю.

з фізики:

6.

Глива Василь

9

Горячова Г.Д.

7.

Бикова Вікторія

8

Марцинюк М.М.

з англійської мови:

8.

Чауш Ольга

10

Пастухевич Л.В.

9.

Захарків Марта

9

Теляга І.І.

з історії:

10.

Боєва Анастасія

10

Мартинів О.І.

11.

Нога Уляна

11

Шафранська З.С.

з біології:

12.

Мадараш Наталія

8

Драгущак Р.Р.

з математики:

13.

Вольський Роман

7

Глива Л.П.

14.

Захарків Марта

9

Глива Л.П.

   з образотворчого мистецтва:

15.

Дільна Вікторія

9

Черевчук О.В.

 

Конкурс з української мови ім.П.Яцика

1.

Мамрош Оксана

10

Борис О.Т.

 

Міжнародний мовно-літературний конкурс ім.Т.Шевченка

2.

Островська Інна

6

Хомюк О.Б.