Шановні гості нашого сайту!

 На цій сторінці ви можете переглянути

 останні новини та події з життя нашої школи  

 

Школа у ногу з новітніми технологіями

У рамках двосторонньої партнерської співпраці між компанією постачальником навчального обладнання «Бі-Про» (Україна) та компанією виробником «Vernier» (США) 20.04.2017 р. в нашій школі було організовано навчальний семінар для вчителів школи та району на тему «Використання цифрових вимірювальних комплексів «Vernier» для реалізації шкільного експерименту та формування дослідницьких умінь учнів».

День цивільного захисту

20 квітня 2017 року в нашій школі пройшов "День цивільного захисту". З метою практичної перевірки готовності школи до проведення ефективних заходів щодо захисту учасників навчально-виховного процесу при виникненні надзвичайних ситуацій, була здійснена евакуація учнів, учителів та працівників навчального закладу. Також були організовані та проведені заходи з пропаганди ЦЗ та питань забезпечення безпеки життєдіяльності людини. У школі оновлений куточок ЦЗ.

День довкілля

З метою формування екологічної культури підростаючого покоління і гуманного ставлення до довкілля в Микулинецькій опорній ЗОШ І-ІІІ ст. проводиться місячник екологічного виховання та благоустрою «Майбутнє планети залежить від нас». В рамках місячника педагогічний ,учнівський колективи та технічний персонал школи взяли участь у щорічній Всеукраїнській акції «За чисте довкілля».

Фотозвіт Дня довкілля.

Зустріч-збори з питань профілактики злочинності

Правова освіта є складовою частиною системи освіти і має на меті формування високого рівня правової культури та правосвідомості особи,їх ціннісних орієнтирів та активної позиції як члена громадянського суспільства.

З метою запобігання дитячої безпритульності та бездоглядності, безпечного поводження в інтернет – ресурсах ,попередження випадків насильства над дітьми в сім’ях,жорстокого поводження між однолітками в школі та інформування прав та обов’язків учнів 1-11 –х класів 6 квітня 2017 в Микулинецькій опорній ЗОШ І-ІІІ ст. відбулися загальношкільні батьківські збори «Закон та право для всіх єдині » із залученням працівника Теребовлянського ВП ГУНП в Тернопільській області Вітик Любові Петрівни.

Під час проведення батьківських зборів були порушені питання щодо профілактики правопорушень і злочинності,запобігання насильства серед школярів та в їх родинах, роз’яснення чинного законодавства щодо правової відповідальності неповнолітніх,боротьби з тютюнопалінням учнів та вживання ними наркотиків,робота з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Дрипка Надія

заступник директора

з виховної роботи

Атестація вчителів

Учительська доля барвистіша , ніж саме життя. Є в ній усе: сльози радості й гіркота невдач , найвищі злети духу – аж до запаморочення від висоти - і сірий туман буденності, свіжий рожевий вітер змін і тягуче відчуття застою. Але є дні , коли все найтепліше , наймудріше та найяскравіше в учительській професії збирає в тепле дружнє коло колег . 22 березня 2017 року саме такий день для вчителів Микулинецької опорної ЗОШ І-ІІІ ступенів, Волянської школи-сад І ступеня, Конопківської ЗОШ І ступеня та Микулинецького центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

Вже традиційним стало для нашої школи проведення засідання святкової педагогічної вітальні, присвяченої праці колег, які крок за кроком йшли до цієї головної події - атестації. Значення атестації величезне. Вона підвищує статус педагогічної професії, стимулює діяльність учителя до поповнення свого досвіду, допомагає визначити кращих педагогів. Атестація - це підсумок професійної майстерності вчителя, демонстрація найкращих професійних умінь, це новий етап на шляху до підняття учительського авторитету серед колег та учнів, змога проявити свої здібності. Але атестація – це й свято великої, щедрої, доброї вчительської душі, свято творчості вчителя.

Тож, дорогі наші іменинники, нехай ніколи не згасає у вашому серці та душі палкий вогонь творчого натхнення, любові до своєї справи, до дітей. нехай щоденно вас окрилює людське шанування і щира вдячність учнів, нехай примножаться ваші успіхи та удачі! Бо ми впевнені, лише той учитель, який має творчі здібності, високу фахову й методичну підготовку, визнаний колегами, може претендувати на почесне звання майстра педагогічної справи і саме такими майстрами ви є.

Хресна дорога ненародженої дитини

Сьогодні, 21 березня 2017 року, відбулася «Хресна дорога ненародженої дитини», яку підготували і провели Дрипка Надія Миколаївна, вчитель християнської етики, та Гулька Катерина Богданівна, педагог-організатор.

Дійство «Хресна дорога ненародженої дитини» – це діалог немовляти з матір’ю, яка має на меті дітовбивство.

Великий піст – час людського всепрощення, милосердя і любові. У дні посту людина роздумує над смислом свого життя, переоцінює людські цінності, намагається збагатити своє духовне життя.

Мета сьогоднішньої хресної дороги – достукатися до людського сумління, донести до молоді жахливість абортів, показати всю повноту цінності людського життя, дарованого Богом.

Сьогодні ми пройшлися чотирнадцятьма стаціями, в яких почули історію маленького життя від імені дитини, яка відчуває, що її поява на світ небажана. Дитина, яка знаходиться в лоні матері, проходить свою Хресну дорогу, як і Спаситель. Вона також ні в чому не винна, їй так само винесли вирок «Розіпни», вона також приймає мученицьку смерть.

Кожна стація викликала у присутніх глибокі роздуми над власними вчинками та вдячність за дар життя, яке ми отримали від Господа Бога і від своїх батьків.

На духовному заході був присутній о. Василь Мариновський, який висловив подяку усім матерям за подароване життя наших діточок, за недоспані ночі, за любов і ласку.

 

 

Надія Дрипка, вчитель

християнської етики

Літературно-музична композиція досвяткування днів Т.Г. Шевченка

09.03.2017 р.в Микулинецькій опорній ЗОШ І-ІІІст.відбулася літературно-музична композиція до вшанування пам'яті Великого Кобзаря.До уваги учнів були представлені уривки з творів "Назар Стодоля", " Катерина"та ін.Дякуємо вчителям української мови та літератури за приємні хвилини,проведені з творчістю Т.Г.Шевченка

Флеш-моб до святкування днів Т.Г. Шевченка

09.03.2017 р.учні Микулинецької опорноі ЗОШ І-ІІІ ст. приєдналися до Міжнародного флеш-мобу #GlobalShevchenko .
Борітеся-поборете!
Вам Бог помагає!
Зачитали уривок вірша із циклу "В казематі" (Мені однаково ,чи буду...)

Тиждень хімії, біології та географії

Розклад тижня: 

Понеділок

1. Виставка стінгазет і розгадування ребусів.

2. Перегляд відеофільму «ГМО: правда і міфи» (10 клас).

 

 

Вівторок

1. Екологічний брейн-ринг (11 клас).

2. Перегляд відеофільму із серії «Золотий глобус».

 

 

Середа

1. Інтегрований урок в 9-А класі «Отруйність спиртів, їх згубна дія на організм людини. Застосування спиртів».

2. Перегляд відеофільму «Вся правда про туберкульоз: знай, стережись, не бійся» (8 клас).

 

 

Четвер

1. Фестиваль хімічних елементів (7 клас).

2. Географічний КВК.

 

 

П’ятниця

1. Позакласний виховний захід «Вода – джерело життя» (5 клас).

2. Виховний захід «Збережи здоров’я змолоду» (6 клас).

Конкурс "Соняшник"

03.03.2017 р.учні Микулинецької опорної ЗОШ І -ІІІ ст. вступили у двобій з багатотисячною армією шанувальників Всеукраїнської народознавчої гри "Соняшник-2017".Нам є чим пишатися,що шанувати і чим захоплюватися.Успіху усім!

Тиждень історії та права в школі

Протягом проведення тижня іторії та права

20.02.-24.02.2016 р. в Микулинецькій опорній ЗОШ відбулися такі заходи:

 

Дата

Тема заходу

Клас

20.02.

1. Відкриття тижня історії та правознавства.

Конкурс стінгазет, кросвордів, малюнків на тему «Події історії ХХ ст».

2. Тематична хвилинка інформації Герої не вмирають…

3. Зустріч зпредставниками служби у справах захисту прав дітей Теребовлянської РДА та охорони здоровя.

5-11 кл.

 

 

 

5-11 кл.

9-11 кл.

21.02.

1. Гра LG-Еврика - Видатні українці.

2. Брейн-рингХрестові походи.

3. Книжкова виставка у бібліотеці: «Герої не вмирають».

4. Гра Поле чудес

10 кл.

7 кл.

5-8 кл.

11 кл.

22.02.

1. Історичний турнір

2. Історична гра. «Лабіринтами минулого».

3 .Екскурсія в музей-садибу Йосипа Сліпого в с. Заздрість в рамках відзначення 125 річниці від дня народження патріарха УГКЦ.

4. Година духовного спілкування, зустріч зі священиком. Бесіда на тему: Після страсної пятниці настає Великдень…

8 кл.

     6 кл.

 

 

 

5-9 кл.

25.02.

1. Гра Подорож до минулого

2. Юридичні посиденьки «Ознайомлення з основними нормативно-правовими документами України»

3. Юридичний марафон У країні правознавства

4. Перегляд та обговорення  фільму Життєпис Йосипа Сліпого.

 

5 кл.

10 кл.

 

 

9 кл.

 

8 кл.

26.02.

1. Історичний турнір Найрозумніший знавець історії

2. ВікторинаКолесо історії.

3. Історична шоу-програма Міс історія

4. Підведення підсумків. Визначення переможців на кращу стінгазету, кросворд, малюнок.

9 кл

11 кл

8-9 кл.

5-11 кл.

 

 

Екскурсія в с.Заздрість

15.02.2017 р.учні 6-х класів Микулинецької опорноі школи разом з класним керівником 6-а кл. Найчук О.О.,педагогом-організатором та вчителем образотворчого мистецтва відвідали музей-садибу Йосифа Сліпого.Діти були переповнені позитивними враженнями від здійсненої поїздки

Вечір відпочинку

24.02.2017р. члени учнівського самоврядування організували вечір відпочинку для учнів 8-11 класів.Темами цього заходу були "Жінки в історії України" ( в рамках тижня історії) та брейн -ринг"Мої права,мої обов'язки"( до місячника правовиховної роботи )

Тиждень історії в школі

У рамках тижня історії 21 лютого у 5 класі учителем історії та правознавства Мартинів О.І.,була проведена вікторина "Подорож у минуле". У 10 класі урок-гра "LG ЕВРИКА" на тему "Видатні українці".На уроці учні пригадували раніше вивчений матеріал, висловлювали свої думки про сучасних українських діячів.
22 лютого у 8 класі було проведено гру "Історичний турнір".

Міжнародний день рідної мови

21 лютого - Міжнародний день рідної мови. З нагоди відзначення Дня рідної мови у школі проведено "диктант єдності". україна - наша земля, наша Батьківщина

Учнівське самоврядування

У лютому в Микулинецькій школі членами учнівського самоврядування проводяться різноманітні заходи на правовиховну тематику (згідно місячника правових знань та правової культури)
-конкурс малюнків та стіннівок "Моя Україна-правова держава"

Вечір-пам'яті Героям Небесної Сотні

19.02.2017р. в Микулинецькому БК відбувся вечір-пам'яті Героям Небесної Сотні,де активними учасниками були учні Микулинецької опорної школи,колектив БК "Барвінок" та танцювальний колектив "Баланс" (керівник-Лазорчик Н.Р. ,керівник гуртків Теребовлянського центру туризму,краєзнавства та екскурсій учнівської молоді)

125 річниця від дня народження Блаженнішого Йосипа Сліпого

17.02.2017 р.з нагоди 125 річниці від дня народження Патріарха УГКЦ Йосифа Сліпого у с. Заздрість, микулинецької громади, відбулася Божественна Літургія за участю Верховного архієпископа УГКЦ Святослава Шевчука та багатьох високоповажних гостей .Учителі Микулинецької громади теж приєдналися до цієї важливоі події

 

Закон та право для всіх єдині

Правова освіта є складовою частиною системи освіти і має на меті формування високого рівня правової культури та правосвідомості особи,їх ціннісних орієнтирів та активної позиції як члена громадянського суспільства.

В рамках місячника правової освіти 20 лютого 2017 року в Микулинецькій опорній ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася зустріч « Закон та право для всіх єдині» , з метою підвищення ефективності правової освіти і виховання та активізації профілактичної роботи з учнівською молоддю по попередженню злочинності і правопорушень та пропаганді здорового способу життя за участю начальника служби у справах дітей Борецькою Лідією Володимирівною , медичною сестрою Микулинецької клінічної лікарні Костецькою Оленою Ярославівною,заступником директора з виховної роботи Дрипкою Надією Миколаївною,педагогом - організатором Гулькою Катериною Богданівною,вчителем історії та правознавства Найчук Ольгою Олегівною та учнями 8-11 класів.

Під час бесіди були порушені питання профілактики правопорушень і злочинності ,запобігання насильства серед школярів та в їх родинах ,боротьби з тютюнопалінням учнів та вживання ними наркотиків,робота з дітьми,які опинилися в складних життєвих обставинах.

Спілкування проходило у формі відкритого діалогу ,під час якого старшокласники виконували різноманітні завдання. Лідія Володимирівна відповідала на питання,які турбували молодь.

Зустріч виявилася дуже змістовною ,інформаційною,динамічною. Учні школи отримали низку нових знань з питань правової культури,правового захисту,законодавства та набули певного досвіду застосування їх в сучасному житті.

Надія Дрипка

заступник директора з виховної роботи

Поїздка в Зарваницю, де перебуває Божа ласка

Колектив Микулинецької опорної ЗОШ І-ІІІ ст. 13 лютого 2017 року відвідав Марійський духовний центр в с.Зарваниця.

За благословенням Святості Франциска Папи Римського учителі мали унікальну нагоду молитовно приклонитися до Чудотворного образу Ісуса Христа. Нерукотворний образ Господа нашого Ісуса Христа – це особлива ікона Спасителя,зображена в чудесний спосіб нелюдською рукою. Молилися,спілкувалися з Богом ,насолоджувалися перебуванням у святому місці.

Втомлені,зате щасливі поверталися додому,із дивовижною легкістю на серці та з почуттям виконаного обов’язку. Дякуємо за таку цікаву подорож у країну ,де перебуває Божа ласка.

Ми обов’язково сюди повернемося ще не один раз !

Дрипка Н.М.

вчитель християнської етики

"Права та обов'язки школярів у школі". Урок-диспут

У рамках проведення місячника" Правових знань та правової культури"у школі, в 7-А класі, 09.02.17р. під керівництвом Гараніної С.Т. був проведений урок-диспут на тему:"Права та обов'язки школярів у школі".
На уроці ,Гараніна С.Т. ознайомили учнів з правами та обов'язками, поведінкою на уроках,на перервах та після закінчення занять. Формувала навички правової відповідальності учнів. Також, зачитала рекомендації до зовнішнього вигляду школярів.

Пам'ятаємо про Крути...

29 січня українська громадськість відзначає День пам’яті Героїв Крут. 99 років тому молоді захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху.

Офіційно День пам’яті Героїв Крут почали відзначати після того, як 29 січня 2007 року Президент України підписав Указ «Про вшанування пам’яті Героїв Крут».

До Дня пам’яті Героїв Крут у школі проходили заходи:. тематичний перегляд фільму «Бій під Крутами в пам’яті народній…»; у шкільній бібліотеці для дітей організовано історичну книжкову розкладку – памʼяті «Крути! Крути! – смолоскип в майбутнє».

З метою виховання у школярів патріотизму, гордості за героїчне минуле та сьогодення українського народу, у 6-А класі було проведено годину класного керівника «Крути: мужність і біль України» (класний керівник Найчук О.О.).

Цей День, не дивлячись ні на що, назавжди залишиться світлим в нашій пам’яті. День подвигу та прикладу для майбутніх і нинішніх поколінь. День надії і любові до своєї Вітчизни. День пам’яті Героїв Крут.

29 січня українська громадськість відзначає День пам’яті Героїв Крут. 99 років тому молоді захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху.

Офіційно День пам’яті Героїв Крут почали відзначати після того, як 29 січня 2007 року Президент України підписав Указ «Про вшанування пам’яті Героїв Крут».

До Дня пам’яті Героїв Крут у школі проходили заходи:. тематичний перегляд фільму «Бій під Крутами в пам’яті народній…»; у шкільній бібліотеці для дітей організовано історичну книжкову розкладку – памʼяті «Крути! Крути! – смолоскип в майбутнє».

З метою виховання у школярів патріотизму, гордості за героїчне минуле та сьогодення українського народу, у 6-А класі було проведено годину класного керівника «Крути: мужність і біль України» (класний керівник Найчук О.О.).

Цей День, не дивлячись ні на що, назавжди залишиться світлим в нашій пам’яті. День подвигу та прикладу для майбутніх і нинішніх поколінь. День надії і любові до своєї Вітчизни. День пам’яті Героїв Крут.

Батьківський всеобуч у 10 класі

28 січня 2017 р. на батьківському всеобучі в 10 класі (класний керівник Барладин К.В.) було розглянуте питання «Типові конфліктні ситуації підлітків з батьками та іншими дорослими. Причини правопорушень серед підлітків»

Батьківський всеобуч у 9-Б класі

У п'ятницю 28 січня 2017 р.на батьківському всеобучі в 9-Б класі (класний керівник Гарматій Р.Я.) було розглянуто питання  "Основи моральності закладаються в сім'ї".

Тиждень математики у школі

23-27.01. З метою підтримки інтересу учнів до вивчення математики у школі проведений тиждень математики. Вчителями математики були проведені цікаві та змістовні конкурси,презентації, змагання. Учні школи виготовили інформаційні математичні газети, підготували презентацію «Видатні математики Тернопільщини». Тиждень був наповнений нестандартними уроками і позаурочними заходами. Участь у тижні математики взяли всі учні школи,бо математику вважають царицею всіх наук.

 

Тиждень математики

 

Понеділок

1. Випуск стінгазет.

2. «Математичний бокс» для учнів 7-их класів.

3. Числові кросворди(11-Б клас)

4. Презентація «Цікаві математичні факти»(5-А,6-А кла-си)

Вівторок

1. «Кмітливі математики»(6-Б клас)

2. Сірниковий турнір у 5-7 класах.

3. Математична вікторина у 8-их класах.

4. «Поетика математики»-вірші про математику(10 клас)

Середа

1. «Математичний калейдоскоп»(учні 10 класу для 5-6 кла-сів)

2. Цікаві і захоплюючі софізми для учнів 8-их класів.

3. «Математичний бій» у 9-их класах.

Четвер

1. Українські творці математики.(11-Б клас)

2. Розгадуємо крос-суми (5-6 класи)

3. Виготовлення геометричних фігур (5-6 класи)

4. Хвилинки цікавої математики(5-Б клас).

П’ятниця

1. Цікаві факти з життя математиків(11-А клас)

2. Турнір юних математиків(7 класи)

Педагогічна рада

12.01.2017 р. відбулася педагогічна рада, на якій були розглянуті такі питання:

 

                1. Якість знань і навчання школярів, управління педагогічним персоналом у І семестрі 2016-2017 н.р. та завдання на ІІ семестр 2016-2017 н.р. щодо оптимізації контролю і керівництва закладом, забезпечення рівнів навчальних досягнень учнів.

                 2. Діяльність педагогічного колективу з формування в учнів здорового способу життя та профілактика негативних проявів в учнівському середовищі.

                 3. Про затвердження претендентів на нагородження золотими та срібними медалями, свідоцтвами з відзнакою.

                4. Вибір та затвердження предмету для ДПА у 9-х класах.

                5. Виконання рішень попередньої педради.

 

 

 

Претенденти на нагородження золотими медалями:

 

1. Муринка Денис Сергійович

2. Цимбала Олена Йосипівна

3. Левандівська Ольга Михайлівна

4. Сучинська Христина Ігорівна

 

 

Претенденти на нагородження свідоцтвами з відзнакою:

 

1. Дільна Вікторія Володимирівна

2. Зарічанська Надія Іванівна

3. Вахновська Вікторія Віталіївна

4. Вітвіцький Арсен Олександрович

5. Захарків Марта Ярославівна

 

 

ДПА у 9-х класах:

предмет за вибором у 9-А класі – історія України;

у 9-Б класі – українська література.

Новий рік по-українськи

29.12.2016 р.учні Микулинецької опорної школи перевтілювалися в героїв твору"Вечори на хуторі біля Диканьки" Миколи Гоголя.Було цікаво та весело зазирнути в нашу минувшину,відтворити давні звичаї українського народу в святкуванні Нового року та Різдва Христового.

"Ой, хто. хто Миколая любить..."

19.12. до учнів 1-4 класів Микулинецької опорної школи завітав Святий Миколай. Діти раділи цьому довгоочікуваному гостю. Чудотворець разом з помічниками завітав також в різні магазини селища та до селищної ради, щоб побажати здоров'я і миру нашим жителям.

Андріївські вечорниці в школі

12.12. 2016 р.учнями 9-Б класу були проведені ворожіння на традиційних українських вечорницях.Будо відтворено давні звичаї нашого народу,побут українськоі сім'ї.Дякуємо всім учасникам ,що дозволили нам,глядачам, побувати в колі молодих хлопців і дівчат під час їхніх залицянь.Чарівна українська пісня об'єднала нас в одну дружню родину.

Виставка "Замість ялинки - зимовий букет"

06.12.2016 р. з ініціативи учнівського самоврядування в Микулинецькій опорній школі відбувся конкурс "Замість ялинки-зимовий букет". Всі класи взяли участь,але хотілося б відзначити учнів 1-4 кл.Їх роботи надзвичайно цікаві,творчі

В гостях у друзів з Теребовлі

02.12.2016 р. учні Микулинецької опорної школи взяли участь у виховному заході Теребовлянського навчально-реабілітаційного центру. Щиро вдячні за теплу зустріч. Там панують Любов, Добро, Милосердя.

Дякуємо за велику працю директору - Марії Богданівні, заступнику директора - Дарії Рудольфівні, а також усім працівникам цього закладу.

"СНІДу - ні!"

1 грудня в Микулинецькій опорній школі з ініціативи учнівського самоврядування проводилася загальношкільна акція до всесвітнього дня боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ-інфікованими людьми.

До нас приїхав цирк!

1 грудня 2016 р.учнів Микулинецької опорної школи розважали актори циркової студії та майстер ілюзії Михайло Попівчак

Вони закрили нас крилами... (до 3-ї річниці Євромайдану)

Сьогодні,28.11.2016 р.,в Микулинецькій опорній загальноосвітній школі І-ІІІ ст.

відбувся виховний захід «Вони закрили нас крилами», присвячений 3-ій річниці Революції Гідності та Свободи. З відчуттям глибокої шани і вдячності учні щиро вітали гостя, учасника бойових дій в зоні АТО,жителя селища Микулинці, батька учениці 6-А класу Теленчак Діани-Сергія Богдановича.Ініціювало захід учнівське самоврядування на чолі з педагогом-організатором Гулькою К.Б.

Учні мали можливість ще раз перегорнути чорні сторінки нашої історії. Звучали пісні,поезії , присвячені героям Небесної Сотні.

Час не гоїть рани,не втишує болю,а пустка ,відколи вони пішли від нас-стала ще більшою.Ми у невідплатному боргу перед ними:юними і сивими,ніжними і мужніми,українцями по крові і українцями по духу. Різними ,але однаковими в людяності,гідності,героїзмові.

Подібні заходи школа проводить не вперше. Зустрітись та поспілкуватись з воїном-найкраща можливість подарувати свою любов та повагу захиснику. Не стримував скупої чоловічої сльози під час заходу і сам учасник АТО Теленчак С.Б. та багато глядачів. Він запевнив дітей, що наше селище,країна будуть захищені.

Віримо і знаємо: ми зможемо перемогти зло, і над всією ненькою Україною засвітить яскраве мирне сонце.

Слава Україні !Героям Слава!

 

 

Надія Дрипка, заступник директора школи

з виховної роботи Микулинецької ЗОШ І-ІІІ ст.

В гості до вояків

27 листопада 2016 р.працівники Теребовлянського районного  центру туризму,краєзнавства та екскурсій учнівської молоді       разом з батьками вчителями та учнями Микулинецької опорної ЗОШ I-III ст..відвідали 44 окрему артилерійську бригаду у м.Тернополі.

Діти, своїми майстерно виконаними віршами,піснями ,танцями ,хотіли передати частинку тепла і радості від своїх сердець нашим захисникам.

Звичайно,що була зібрана велика кількість оберегів, малюнків і листів для воїнів,виготовлених дитячими руками на гуртках навчального закладу.

До волонтерської роботи по збору гостинців солдатам долучилося багато людей. В першу чергу працівники  Центру туризму,які доклали величезних зусиль,щоб організувати цю поїздку, вчителі Микулинецької опорної ЗОШ I-III ст.,Конопківської школи I ст..Волянської школи-саду,а також Микулинецька селищна рада та просто жителі містечка.

 

         Ми бажаємо нашим солдатам покровительства Матері Божої, міцного здоров'я, сили духу,мужності, витримки. Бережімо наших захисників !Вони наші воїни світла,воїни АТО. Ми любимо і чекаємо  ВАС!

"Бандерівська школа"-2016

З 25 по 27 листопада у смт.Микулинці, на базі Микулинецької опорної школи І-ІІІ ступенів, відбувся табір-семінар "Бандерівська школа", організаторами якої були ГО "Микулинецька ініціатива" та #місія_Шафранського_Пастернак. Хотілось би відзначити, що захід пройшов на славу. У програмі на учасників чекали цікаві лекції, фільми, ватри, теренова-гра, рухливі ігри, козацькі забави. Так, гості нашого табору Ляхоцький Арсен (заступник начальника відділу сімї та молоді ТОДА) та Вітвіцький Олег (кандидат історичних наук, політичний діяч та автор книг "Повстанська абетка" та "Пригоди Алярмика") провели цікаві та повчальні лекції на теми "Співпраця органів влади з ГО" та "Бандера і Бандерівці. Ідентифікація" відповідно, а Козацько-десантний екологічний осередок ім.Д.(Байди) Вишнивецького разом із Тернопільським професійним коледжом з ПВФП провели показову виставку зброї, де табірники могли навчитись складати та розкладати автомати, тир не лише з класичними видами зброї, але і з луками та арбалетами, а також польову кухню зі справжнім смачним військовим обідом. Не забули ми пом"янути душі загиблих під час голодомору 1932-33 рр., провівши молебень в центрі Микулинець разом зі священниками та парафіянами. Крім того були організовані цікавий квест в стилі "Форт Буаяр", імпровізований тереновий бій між роями, та розважальні вечірні "ватри" з іграми, конкурсами, розіграшами. Та між усіма розвагами ми не забували і про дисципліну та порядок, який підтримували організатори та провід табору, адже основним завданням заходу було загартування нашої молоді і виховання здорової духом і тілом молоді. Усі табірники полишили табір з позитивним настроєм та запалом брати участь у наступних такого плану заходах і привести з собою друзів. Спасибі усім учасникам та організаторам за такий чудовий уікенд, а також адміністрації нашої школи за надане примішення, адже без нього у нас не вийшло б нічого.

Молитва за загиблими під  час голодомору 1932-1933 рр

26 листопада 0 18 00 год.в центрі селища відбулася громадська панахида за загиблими  людьми під  час голодомору 1932-1933 рр. Це був геноцид Сталінської влади проти українського народу.

 

На молитву зібралися священики селища обох конфесій та жителі містечка. Присутніми були також учні Микулинецької  опорної ЗОШ I-III ст..,які приймали участь у Бандерівському вишколі,що відбувався протягом 26-28 листопада на базі школи. Керівники цього заходу і були організаторами

спільної молитви за душі винищених людей.

Вогонь,який палав в кожній лампадці вселяв надію,що ми завжди пам’ятатимемо про нашу трагічну історію і не допустимо повторення цих жахливих подій в майбутньому  нашої України .

 

 

Пам'ятай Голодомор!

Сьогодні,25.11.2016 р.,у школі вшановувалася пам'ять мільйонів співвітчизників,які стали жертвами голодомору 1932-1933 рр. в Україні  Бібліотекар Кулян Н.А. провела загальношкільний захід «Чорна сповідь моєї Вітчизни».

Учні взяли участь у  виставці-конкурсі  «Остання хлібина,остання…»,яку організувала і провела комісія цікавих і корисних справ учнівського самоврядування.

28.11.2016 р. о 16.00 год., коли ніч гаситиме день, ми засвітимо свічки у кожній родині. Цілу ніч вони горітимуть, зігріваючи зорі, небо і душі тих, кого в 1932-1933 рр. не відспівали, не оплакали, не провели, не помянули.

 

Пам'ятаймо про ті страшні роки,щоб вони не повторилися. Вічна пам'ять жертвам голодомору!

Відкритий урок з математики в 5-А класі. Вчитель Ізбянська В.Є. (фото-звіт)

«Школярі Теребовлянщини – українському війську»

На виконання Указу Президента України від 13.10.2015 р. №580/2015 «Про стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки», наказу відділу освіти Теребовлянської РДА від 20.09.2016 р. №230 «Про відзначення Дня захисника України та свята Покрови в загальноосвітніх навчальних закладах району та підпорядкованих закладах ОТГ» члени патріотичного клубу «Нескорені», учні 1-11-х класів організували та провели з 07.11. по 18.11.2016 р. благодійну волонтерську акцію «Школярі Теребовлянщини – українському війську», присвячену 3-й річниці Євромайдану.

У рамках цієї акції школярі з любов’ю писали листи, малювали малюнки, намагаючись передати в них теплоту, щирість та вдячність.

Зібрані теплі речі  наших воїнів  будуть зігрівати їх, а теплий чай з домашньою випічкою буде смакувати їм щодня.

Ця акція зібрала у дружню родину вчителів, учнів, батьків, всю громаду селища.

Ми хочемо допомогти армії сьогодні, щоб завтра жити у вільній незалежній державі.

Перше засідання атестаційної комісії

Відповідно до статті 54 Закону України "Про освіту" педагогічні працівники підлягають атестації.За результатами атестації визначається відповідність працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюються кваліфікаційні категорії, педагогічні звання. Порядок атестації педагогічних працівників регламентовано Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 р. №930.

 

12 жовтня відбулося перше засідання атестаційної комісії, на якому було затверджено списки педагогічних працівників, які атестуються, графік роботи атестаційної комісії. На базі нашої школи атестуються педагогічні працівники Теребовлянського районного центру туризму. краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, Волянської школи-саду І ступеня та Конопківської ЗОШ І ступеня. Успішне проведення атестації великою мірою залежить від членів атестаційної комісії, а це є висококваліфіковані, найбільш компетентні, ерудовані фахівці, які при проведенні атестації дають реальну оцінку роботи вчителя, враховують усі аспекти його діяльності. Атестація грунтується на принципах демократизму, загальності, всебічності, доступності, гласності, неперервної освіти та самовдосконалення, морального і матеріального заохочення.

Вітаємо юних футболістів!

Минулого тижня наші учні приймали учать у змаганнях з великого футболу серед команд району і впевнено посіли перше місце у своїй зоні, обігравши Дружбівську, Струсівську школи та Теребовлянську гімназію з однаковим рахунком - 3:0. І ось тепер їх чекало серйозніше випробування - фінальна частина змагань, яка проходила в понеділок. Почалось усе практично так само, як і на зоні - перший матч проти Кобиловолоцької команди закінчився з рахунком 3:0 на нашу користь. що дозволило вихованцям Микулинецької школи грати за 1-2 місце з Дарахівськими хлопцями. Ця гра була доволі вперта і важка, жодна команда не хотіла поступатись, але і не ризикувала лишній раз, що вилилось у фінальний результат на табло - 0:0 і перехід до післяматчевих пенальті. Тут холоднокровнішими і вправнішими були наші спортсмени - 3:1 і перемога за нами. Тож вітаємо юних футболістів. та особливо їхнього тренара та вчителя фізичного виховання Гарматія Т.В. і бажаємо удачі на обласних змаганнях!

Свято Вчителя

Вслід за святом усіх учнів - Днем Знань, приходить свято усіх педагогів - День педагогічного працівника, який у народі називається Днем Вчителя. Цей день припадає на першу неділю жовтня, але у нашій школі його прийнято святкувати в п"ятницю, щоб усі діти могли привітати своїх вчителів. Цьогоріч учні, організовані педагогом-організатором Гулькою К.Б. та вчителем музичного мистецтва Гарматієм Р.Я. зробили для нас справжнє шоу, яке переросло у показові виступи наших юних талантів. Це і гуморески, і танці, музичні та пісенні номери, а також саме основне - щирі вітання та непідробна любов дітей. Від імені усіх педагогів нашої школи щиросердечно вам ДЯКУЄМО!

"ЩДК" - Осінній етап 2016/17

Разом з навчальним роком стартував у нашій школі щорічний розумовий "батл" між учнями під назвою "Що? Де? Коли?". Участь у осінньому етапі Кубку взяло 4 команди: 10 клас, 9-Б, 8-А та 8-Б класи. Планувалось цього року запросити ще команду Ладичинської школи, але учні готувались до святкування Дня вчителя, тому не змогли приїхати. Цього разу, на відміну від попереднього року, де перемагали не найстарші класи, свято прийшло і на вулицю 10 класу.:) З хорошим відривом учні цього класу святкували перемогу. Друге місце взяли учні 9-Б класу, а третіми були учні 8-Б класу, Як завжди, переможці були нагороджені грамотами та цінними призами - книжками від нашого шкільного психолога та любителя почитати Яцини А.М. Спасибі організаторам та учасникам за цікавий захід і з нетерпінням чекаємо на зимовий етап кубку.

Дари осені (фото-репортаж)

Ах, осене, яку красу несеш в собі!

Міняєш барви і пейзаж…

Ми пропонуємо тобі

Прийти до нас на вернісаж.

Ти на Землі змінила все

Вдягла у золото пожеж,

А діти цю красу несуть

На виставку – і в душу теж!

 

 

У нашій школі стало доброю традицією щоосені відзначати свято «Дари осені», коли природа надзвичайно щедра на врожай, а сонячне проміння дарує останні теплі промінці. В цьому навчальному році це свято проводили учні початкових класів.

Це насичене й веселе дійство відбулося в шкільному залі. Цьогорічна виставка «Щедра осінь», яка відбулася 23 вересня, здивувала всіх багатством витворів. Різноманіття овочів, фруктів втілилося в чудові та цікаві композиції учнів 1-4 класів, які організували виставку осінніх дарів. З квітів, зерна, гілочок, динь, картоплі учні створили справжні шедеври, в яких фантазії не було меж. Нікого не залишили байдужими чудові букети з елементами художнього оформлення, складні квітково-фруктові композиції, прикрашені дарами осені, пожовклим листям. Деякі роботи сповнені глибоким символічним змістом, інші – тонким гумором, проте всі відзначаються національним колоритом, притаманним лише творчій душі.

Приємно відзначити, що всі учні виявили творчий підхід, вишуканий смак та неабияку фантазію при створенні своїх робіт.

Надзвичайно цікавими виявилися мистецькі витвори учнів: учнів 1-А класу у номінації «Творчий підхід» під керівництвом Горячової Н.І. та учнів 1-Б класу «Найкраще розкриття теми» (класний керівник Осіпчук М.Т.), 2-А клас – «Оригінальність» (класний керівник Скавронська Г.Д.), 2-Б клас – «Найкраща композиція – шедевр» (класний керівник Барладин М.В.), 3-А клас – «Поробки своїми руками з природного матеріалу» (класний керівник Концур М.М.), 3-Б клас – «Складність виконання» (класний керівник Кольба О.І.), 4-А клас – «Найкращий натюрморт» (класний керівник Чевжик Д.М.), 4-Б клас «Майстерність» (класний керівник Трембач Г.С.).

Це неодноразово підкреслює те, що учні нашої школи є творчими, активними і завжди в тісній співпраці із своїми батьками беруть участь у масових заходах.

Виставка «Дари осені» була багатою, тому що в наших учнів креативна уява.

Кожен клас був нагороджений дипломом за кращу композицію. Дякуємо всім класним керівникам, батькам, учням за активну участь в осінньому святі.

Так тримати! Молодці!

Ми - опорна школа!

Цей навчальний рік для нас є не просто новим. Ми вступаємо у нову еру опорної школи Микулинецької громади. Багато було витрачено зусиль, але все ж ми свого добились. І тепер наша школа є провідним флагманом середньої освіти для дітей. Фінансова підтримка вищого керівництва допомогла нам зробити не лише косметичний ремонт школи, але і капітальний ремонт їдальні, замовити новітні кабінети інформатики, біології, фізики та хімії, Обладнується прилегла територія та приводиться до належного, новітнього вигляду шкільне подвір"я. Також було обладнано нову учительську та методичний кабінет. В недалекому майбутньому цього року планується заміна усіх дерев"яних вікон та дверей на нові метало-пластикові, І ще багато-багато іншого, Віримо, що усі ці зміни призведуть до покращення умов навчання наших учнів, а вони відплатять жагою до знань та перемогами на олімпіадах, змаганнях і конкурсах. а основне - щоб їм це все знадобилось у подальшому житті!

Свято 1 Вересня

І знову осінь... І знову вересень... І знову лунає перший дзвінок нового 2016\17 навчального року. Знову діти спішать до своїх класів на уроки, а вчителі несуть величезний вантаж знань для них, щоб наша нація росла і процвітала. Це свято є водночас і найвеселішим, особливо для наших першокласників, а водночас і найсумнішим святом, адже це останній Перший дзвінок для 11 класів, після якого усі відправляться по своїх дорогах. Отож, бажаємо усім натхнення, витримки, терпіння та наполегливості у новому навчальному році, щоб нашу школу оминали усі незгоди та проблеми і нехай усмішки на обличчях наших учнів та вчителів не зникають аж до останнього дзвінка. Щастя і добра усім і вітаємо з початком нового навчального року!